• Nemokama Helovino ekskursija „Šiurpiosios Vilniaus istorijos“

 • Ką veikti Helovino vakarą? Išsiskaptuoti didžiulį moliūgą, pasipuošti kraują stingdančiu kostiumu ir klausytis šiurpių istorijų, viena už kitą baisesnių. O jei paslaptingąją “vaiduoklių naktį” pavyks būti Vilniuje – net ir neturint moliūgo ar kostiumo, šiurpių istorijų netrūks, nes Vivid Vilnius kviečia visus vilniečius ir miesto svečius į nemokamą ekskursiją “Šiurpiosios Vilniaus istorijos”. Prisidengę vakaro sutemomis, aplankysime paslaptingiausias senamiesčio vietas, pakelsime paslapties šydą nuo šiurpiausių meilės istorijų, lemtingų ir kraupių Vilniaus istorijos momentų, lankysime nelabųjų ir  vaiduoklių pamėgtus miesto kampelius. Kelionę šiurpiųjų Vilniaus istorijų pėdsakais pradedame spalio 31 d. 18.30 val. nuo Mindaugo paminklo.

   

  DĖMESIO! Registracija į spalio 31 d. 18.30 val. ekskursiją baigta! 


  Siekdami, kad ekskursijoje sudalyvautų visi norintys, skelbiame PAPILDOMĄ LAIKĄ - spalio 31 d. 20.30 val. nuo Mindaugo paminklo. Registracijos į papildomą ekskursiją nėra, tiesiog ateikite 20.30 val. prie Mindaugo paminklo. Iki susitikimo!

   

  Ekskursijos nemokamos, tačiau tik Jūsų palaikymas arbatpinigių forma skatins organizuoti nemokamas ekskursijas ateityje!