• Šv. Velykas kviečiame švęsti kitaip!

  • Šv. Velykos – džiaugsminga Prisikėlimo šventė, kurią Vivid Vilnius kviečia švęsti kitaip! Tarp šventinių mišių ir linksmo margučių ridenimo, kviečiame pasinerti į švetinę nuotaiką mieste - apsilankyti vienoje iš Vivid Vilnius ekskursijų.

    Ar norėtumėte leistis į velykinės dvasios paieškas vaizdingų Vilniaus kiemelių labirinte? Balandžio 21 d.  11.00 val. kviečiame į ekskursiją “Gražiausi Vilniaus kiemeliai”. Tai dinamiška ir turininga ekskursija po vietas, kurias verta pažinti,  išgirsti jų istorijas, pajusti ypatingą atmosferą. Garantuojame puikią nuotaiką saulėtą ir šiltą Velykų dieną! 

    Gal norite paįvairinti šventinę popietę ir susipažinti su įspūdingiausiu Vilniaus baroko paveldu? Tuomet Jūsų laukiame balandžio 21 d. 14.30 val.  ekskursijoje “Antakalnio perlai”. Ekskursijoje pakviesime apžiūrėti gražiausias Vilniaus baroko šventoves, susipažinti su dviejų galingų valstybės vyrų – LDK etmonų - valdomis  ir atrasti daug kitų įdomybių!

    O gal ieškote originalios, linksmos ir nuotaikingos dovanos draugams, artimiesiems ar kolegoms Šv. Velykų proga? Dovanokite ekskursiją su Vivid Vilnius! Įspūdžiai, nauji potyriai ir smagiai praleistos akimirkos garantuotos! 

    Linksmų ir nuotaikingų Šv. Velykų!