• Trys vasario ekskursijų kalendoriaus naujienos!

 • Džiaugiamės pristatydami šviežią ir dar pasirengimo darbais kvepiantį šventinį vasario mėnesio ekskursijų kalendorių, kuriame – net trys naujienos!

  Pirmoji karšta vasario mėnesio naujiena – ilgai laukta Vivid Vilnius ekskursija „Rotušės rūsiai ir kalėjimai“, kurios metu pakviesime Jus pasivaikščioti po aplink Rotušės aikšte esantį paslaptingą senovinį požemių labirintą. Gi už požemius įdomiau gali būti tik požemiai, ar ne?

  Antroji naujiena skirta gimimo dienai. Ir ne šiaip gimtadieniu, o garbingu jubiliejumi - vasario 16-ąją švęsime Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį! Specialiai šiai progai pristatome Šimtmečio ekskursiją „Jie  gyveno dėl LIETUVOS“, kurios metu prisiminsime mūsų Valstybės architektus – žmones, be kurių drąsos, ryžto ir sunkaus darbo Lietuvos nebūtų. Kviečiame ir Jus Lietuvos gimtadienį švęsti kartu su Vivid Vilnius!

  Ir trečioji naujiena – vasario 16-ąją pakviesime Jus net į dvi nemokamas ekskursijas „Valstybingumo keliu“, kurios metu prisiminsime Lietuvos nueitą kelią nuo Mindaugo iki J. Basanavičiaus.  Beje, ši ekskursija Vivid Vilnius yra labai simboliška – lygiai prieš dvejus metus startavome būtent su „Valstybingumo keliu“! Kiekvienąkart kitokia, visada labai laukiama ir populiari, ši ekskursija – puikus būdas vasario 16-ąją paminėti kartu!

  Taip pat Vivid Vilnius vasario mėnesio ekskursijų kalendoriuje – Šv. Valentino dienai skirta ekskursija „Amūras Valdovų rūmuose“, valstybės gimtadieniui pasipuošę Valdovų rūmai, atveriantys naujai dekoruotas erdves ekskursijoje „Lietuvos didybė ir valdovai“, visų pamėgtos ekskursijos „Sapiegų rūmai“,„Gražiausi Vilniaus kiemeliai“„Bernardinų bažnyčios paslaptys“„Antakalnio perlai“ ir populiarioji ekskursija „Stebuklai Vilniaus požemiuose“.

  Vasaris tikrai bus labai įdomus!