• Nuo požemių iki aukštybių

 • Vilniaus Bernardinu baznycia frontonas
  Bernardinu baznycios kiemas
  Bernardinu baznycios freskos
  Bernardinu baznycios vitrazai
  Bernardinu baznycios kriptos pozemiai
  Bernardinu baznycia bokstas
  Bernardinu baznycia vaizdas nuo stogo
 • Ekskursija nuo 93 Eur.
  Tik Jūsų grupei, Jūsų pasirinktu laiku. 
  Ekskursijos vedamos lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

  Bilietai į Bernardinų kompleksą įskaičiuoti.

  Ekskursijos trukmė 2 val.

  Pradžia: nuo Bernardinų bažnyčios
  (žemėlapis apačioje)

  Užsakyti ekskursiją

 • Dėl ekskursijos užsakymo susisiekite:
  tel: +370 677 24824 arba
  el. paštu: info@vividvilnius.lt

 • Ar žinote, kokias paslaptis slepia Bernardinų bažnyčios požemiai ir kas saugo greta esančią Šv. Onos bažnyčią? Vivid Vilnius kviečia Jus į netikėtų atradimų kupiną kelionę po unikalią vienuolių bernardinų šventovę ir 50 mln. metų senumo paslaptis saugantį gintaro pasaulį, įsikūrusį pačioje sostinės širdyje. Pažinkite Vilnių nuo požemių iki aukštybių!

  Ekskursijos metu aplankysime Bernardinų architektūrinį ansamblį – gotikinės Bernardinų bažnyčios interjerą su freskomis, pasakojančiomis apie bernardinų vienuolių gyvenimą; seniausią išlikusią bažnyčios dalį su uždaru vienuolyno kiemeliu bei senuoju koridoriumi, kur pasigrožėsime per stebuklą išlikusiomis įspūdingomis XVII a. freskomis. Pasikėlę į Bernardinų bažnyčios palėpę, pasigrožėsite nuostabia Vilniaus panorama, iš labai arti pamatysite šaudymo angas bei sužinosite, kada ir kodėl čia šaudė... Iš bažnyčios aukštybių nusileisime į pagrindinę bažnyčios erdvę, pasigrožėsime nuostabiais krištoliniais, žvaigždiniais bei tinkliniais skliautais ir kitomis interjero detalėmis.
  Taip pat aplankysime Gintaro galeriją-muziejų, kur pamatysite kaip prieš 50 mln. metų formavosi gintaras, kokių spalvų jis būna ir kaip mūsų protėviai gintaru papirkinėjo dievus. Ekskursijos pabaigoje sužinosite paslaptį, kaip atskirti tikrą gintarą nuo padirbinių.

   

  Lankomi objektai:

  - Bernardinų architrektūrinis ansablis (bažnyčios interjeras, uždaras vienuolyno kiemelis, senasis koridorius, tuščiavidurė varpinė, laidojimo kriptos, palėpė).

  - Gintaro galerija-muziejus (gintaro istorijos salė, gintaro ekspozicija bei savybių demonstracija).

  Užsakyti ekskursiją