• Nemokama ekskursija „Šiurpiosios Vilniaus istorijos“

 • REGISTRACIJA BAIGTA!!! 
  Spalio 30 d. 16.00 val. 
  Spalio 31 d. 17.30 val. 
  Spalio 31 d. 19.30 val. 

  Ekskursija nemokama, tačiau tik Jūsų palaikymas arbatpinigių forma, skatins organizuoti tokias ekskursijas.


  Susitikimo vieta:

  Prie Mindaugo paminklo
  Ekskursijos trukmė: 1 val. 15 min.

   

 • Šiurpiosios Vilniaus istorijos

   

  Ką veikti Helovino vakarą? Išsiskaptuoti didžiulį moliūgą, pasipuošti kraują stingdančiu kostiumu ir klausytis šiurpių istorijų, viena už kitą baisesnių. O jei paslaptingąją “vaiduoklių naktį” pavyks būti Vilniuje – net ir neturint moliūgo ar kostiumo, šiurpių istorijų netrūks, nes Vivid Vilnius kviečia visus vilniečius ir miesto svečius į nemokamą ekskursiją “Šiurpiosios Vilniaus istorijos”. Prisidengę vakaro sutemomis, aplankysime paslaptingiausias senamiesčio vietas, pakelsime paslapties šydą nuo šiurpiausių meilės istorijų, lemtingų ir kraupių Vilniaus istorijos momentų, lankysime nelabųjų ir  vaiduoklių pamėgtus miesto kampelius. Kelionę šiurpiųjų Vilniaus istorijų pėdsakais pradedame spalio 30 d. 16.00 val., salio 31 d. 17.30 val. ir 19.30 nuo Mindaugo paminklo.

  Vilniaus senamiestis pilnas paslapčių, keistenybių ir šiurpių istorijų pėdsakų. Čia kadaise siautėjo šmėklos, žvangėjo geležinės grandinės, naktimis po Vilniaus skersgatvius klajojo vaiduokliai, skambėjo kraupus juokas. Čia, Vilniaus širdyje, kraujas liejosi laisvai, ir šiandien, praeidami pro šias vietas, net nesusimąstome, kad prieš mūsų akis – to kraujo pėdsakai... Čia, Vilniaus senamiestyje, meilė galėjo pražudyti. Arba įtraukti į šmėklų pasaulį. Čia kadaise skrajojo juodi angelai, tik žmonės jų kažkodėl prisibijojo. Ar bijote jų Jūs – patikrinsime paslaptingąją naktį, nes su juodaisiais angelais teks susidurti akis į akį. Čia darbavosi budelis, ant grindinio pasiuntęs ne vieną galvą. Ir visas šias baisenybes vainikuoja kultinė pabaisa rupūžės kūnu, gyvatės uodega ir gaidžio sparnais, nuo kurios žvilgsnio anapus iškeliavo ne viena dešimtis drąsių vilniečių. Ir visos šios pabaisos, šmėklos, vaiduokliai ir monstrai atgys „vaiduoklių naktį“, tad nepraleiskite progos išbandyti savo valios tvirtumo bei nervų šaltumo nemokamoje Vivid Vilnius ekskursijoje „Šiurpiosios Vilniaus istorijos“.

  Vaiduoklius, raganas ir šmėklas nubaidyti padės gera nuotaika ir plati šypsena, o rudenišką žvarbą – termosas su karšta arbata. 

  Ekskursija nemokama, tačiau galėsite gidui padėkoti arbatpinigių forma.

   

   

  Ekskursija nemokama, tačiau tik Jūsų palaikymas arbatpinigių forma, skatins organizuoti panašias ekskursijas ir ateityje!