• Perto ir Povilo baznycia Antakalnis Vilnius
  Sapiegu rumai Antakalnyje
  Sapiegu rumu freska vakariene
 • Ekskursija vyks: 
  Rugpjūčio 25 d. 14:00 val.

  Ekskursijos kaina: 
  pilna kaina - 15 €
  vaikui, moksleiviui, pensininkui - 12 €

  Susitikimo vieta: Sapiegų parke, prie vartų (Antakalnio g. 17)
  Ekskursijos trukmė: 2 val.

  Pirkti bilietus

 • Antakalnį drąsiai galima vadinti barokine Vilniaus karūna. Čia esantys rūmai ir bažnyčios savo didingumu ir prašmatnumu meta iššūkį Vilniaus senamiesčio lobiams. Vivid Vilnius kviečia Jus pamatyti tai, ką Antakalnis turi gražiausio, ir vienos ekskursijos metu aplankyti net tris Antakalnio perlus, tris nuostabius baroko paminklus – Šv. Petro ir Povilo bažnyčią, Išganytojo bažnyčią bei Sapiegų rūmus.

  Antakalnis kadaise garsėjo kaip gražiausias Vilniaus priemiestis, čia buvo įsikūrusios turtingiausių, galingiausių ir įtakingiausių Lietuvos didžiosios kunigaikštystės asmenų vilos, čia kilo jų funduotos bažnyčios. Ir šiandien Antakalnis stebina kvapą gniaužiančiu paveldu. Čia – ir iš nebūties kylantys Sapiegų rūmai, ir nuostabi rotondinė Išganytojo bažnyčia, išlaikiusi originalų interjerą, čia – gražiausia pasaulio bažnyčia tituluojama Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, užburianti lankytoją simbolių gausa stiuko lipdiniais išpuoštame interjere.

  Ekskursijos metu aplankysime dviejų galingiausių XVII a. LDK asmenų, dviejų didžiųjų etmonų valdas: Mykolo Kazimiero Paco “antkapiu” tapusį baroko šedevrą – Šv. Petro ir Povilo bažnyčią, bei Kazimierui Jonui Sapiegai statytus nuostabius barokinius rūmus, kurie savo grožiu bei prabanga nenusileido karališkoms rezidencijoms, bei greta jų įsikūrusį buvusį Trinitorių vienuolyną ir Išganytojo bažnyčią. Ekskursijos metu sužinosite, kodėl ekonomiškai ir politiškai sudėtingiausiu laikotarpiu ėmė kilti ištaigingiausi ir prabangiausi barokiniai statiniai, kodėl Lietuvos didikai buvo taip pamėgę Antakalnio priemiestį, kokie meistrai puošė jų funduotas bažnyčias ir rūmus, koks religinio meno kūrinys sieja Išganytojo bažnyčią ir Šv. Petro ir Povilo bažnyčią ir daug kitų įdomybių.


  Lankomi objektai:

  Buvęs Trinitorių vienuolynas ir Išganytojo bažnyčia;
  Sapiegų rūmai (rūmų vidus nelankomas);
  Šv. Petro ir Povilo bažnyčia.

  Pirkti bilietus

 • Ši ekskursija pavieniams lankytojams.
  Ekskursiją savo grupei Jums patogiu laiku galite užsakyti čia.