• Taisyklės

  1. Renginio užsakymui būtina nurodyti užsakovo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį ir bilietų skaičių. Ši informacija būtina ir bus naudojama tiktai užsakymo įvykdymui.
  2. Tik juridiniai asmenys (įmonės) gali užsisakyti renginius suderinus kainą ir apmokėjus išrašytą sąskaitą-faktūrą pagal sąskaitoje-faktūroje nurodytus mokėjimo terminus.
  3. Bilietas gali būti naudojamas tik vieną kartą ir tik vienam renginiui. Bilietas, nupirktas keliems asmenims, gali būti naudojamas tik vienam renginiui ir negali būti išskirstytas į keletą bilietų skirtingiems renginiams.
  4. Ekskursijoms grupėms, vykdomoms po 18 val., taikoma 20 EUR priemoka prie standartinės ekskursijos kainos.
  5. Ekskursijų grupėms užsakymams, atliktiems ir (arba) apmokėtiems likus mažiau nei 48 val. iki numatytos ekskursijos, taikoma 10 EUR priemoka. 
  6. Nestandartiniams maršrutams gali būti taikomi sutartiniai tarifai. 
  7. Jei į renginį grupėms ateina daugiau dalyvių nei maksimalus dalyvių skaičius, nurodytas biliete, už kiekvieną papildomą asmenį mokamas 5 Eur mokestis.
  8. Norint atšaukti įsigytą ekskursiją grupėms ar kitą renginį, būtina apie tai pranešti likus ne mažiau kaip 72 valandoms iki renginio pradžios, tuomet pirkėjui grąžinama 100 proc. pirkinio (pirkinys - ekskursija, bilietai į muziejus ir kitos paslaugos) sumos.
  9. Pinigų grąžinimams gali būti taikomi pinigų pervedimo ar įskaitymo mokesčiai, dėl šių mokesčių prašome kreiptis į PaySera ir/ar Jūsų banką.
  10. Užsakyta ekskursija ar kitas renginys grupėms gali būti perkeltas į kitą laiką vieną kartą, pranešus apie tai ne vėliau kaip likus 24 valandoms iki numatytos renginio pradžios. Perkeltos ekskursijos laikas derinamas, atsižvelgiant į vykdytojo užimtumą. Jei dėl perkėlimo atsiranda kainų skirtumas, kainos padidėjimą pirkėjas apmoka grynaisiais prieš renginį, kainos sumažėjimas nuo apmokėtos pirkinio sumos pirkėjui grąžinamas nebus. Už perkeltą renginį pinigai gražinami nebus. 
  11. Ekskursiją ar kitą renginį grupėms atšaukus likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki numatytos renginio pradžios, pirkėjui grąžinama 50 proc. pirkinio sumos. Jei renginys yra atšaukiamas likus mažiau nei 24 val. iki numatytos ekskursijos pradžios, pinigai pirkėjui grąžinami nebus.
  12. Įsigijus bilietus į renginį pavieniams asmenims ir pranešus apie savo nedalyvavimą numatytoje ekskursijoje likus ne mažiau kaip 72 val. iki renginio pradžios, pirkėjui grąžinama visa pirkinio suma.
  13. Bilietus, įsigytus į renginius pavieniams asmenims, galima perkelti į kitą laiką, apie tai pranešus organizatoriams likus ne mažiau kaip 24 val. iki renginio pradžios. Pirkinį perkelti galima vieną kartą vieno mėnesio bėgyje nuo renginio, į kurią buvo įsigytas bilietas, išsirinkus vieną iš organizatoriaus siūlomų renginių pavieniams asmenims. Jei dėl perkėlimo atsiranda kainų skirtumas, kainos padidėjimą pirkėjas apmoka grynaisiais prieš renginį, kainos sumažėjimas nuo apmokėtos pirkinio sumos pirkėjui grąžinamas nebus.
  14. Jei asmuo, įsigijęs bilietą į renginį pavieniams asmenims, apie savo nedalyvavimą organizatorių informuoja likus mažiau nei 24 val. iki numatytos ekskursijos pradžios arba neatvyksta į ekskursiją nurodytu laiku, pinigai už pirkinį pirkėjui grąžinami nebus.
  15. Norint įsigyti bilietą į ekskursiją pavieniams asmenims prieš renginį, būtina išankstinė registracija. Įsigyjant bilietus į ekskursijas pavieniams asmenims prieš renginį, taikomas 1 EUR aptarnavimo mokestis už kiekvieną bilietą. 
  16. Renginiai vyksta nepriklausomai nuo oro sąlygų: per lietų, kaitrą ar sningant. Jei nenorite dalyvauti renginyje blogu oru, iš anksto pasitikrinkite orų prognozes. Mes taip pat nerekomenduojame užsisakyti ekskursiją atvykimo į Vilnių dieną, nes laiku atvykti į renginį gali sutrukdyti nenumatyti įvykiai, pvz., vėluojantys skrydžiai ar automobilių spūstys.
  17. Dovanų kuponai gali būti elektroniniai (siunčiami el. paštu) arba popieriniai (siunčiami užsakovui arba gavėjui paprastuoju paštu). Užsakius elektroninį dovanų kuponą, taikomas 1 EUR mokestis už kiekvieną dovanų kuponą; užsakius popierinį dovanų kuponą, taikomas 2 EUR mokestis už kiekvieną dovanų kuponą (siuntimas paštu įskaičiuotas į kainą). Galimybės atsiimti dovanų kuponą vietoje nėra. 
  18. Dovanų kuponai galioja šešis mėnesius nuo įsigyjimo datos. Norint pasinaudoti dovanų kuponu, būtina užsiregistruoti į renginį ne vėliau kaip likus 48 valandoms iki jos pradžios. Registracija laikoma priimta, kai gaunate patvirtinimą dėl registracijos. Jei patvirtinimas neateina per 24 valandas, būtinai su mumis susisiekite dar kartą telefonu +370 677 24824 arba el. paštu info@vividvilnius.lt.
  19. Dovanų kuponai yra negrąžinami ir į pinigus nekeičiami.
  20. Transportas paprastai nėra įtrauktas į renginio kainą, nebent tai yra specialus susitarimas.
  21. Maisto kaina yra neįskaičiuota,  nebent renginio aprašyme nurodyta kitaip.
  22. Renginiai gali būti fotografuojami arba filmuojami. Pirkdami bilietą į renginį, Jūs sutinkate, kad jūsų atvaizdas bus naudojamas rinkodaros tikslais Vivid Vilnius interneto svetainėje ar facebook profilyje.
  23. Mes stengiamės, kad Vivid Vilnius interneto svetainėje pateikta informacija būtų teisinga, o suradus ir perspėjus mus apie klaidas jos kiek įmanoma greičiau bus ištaisomos. Tačiau mes neprisiimame atsakomybės už klaidas ar netikslumus, pasitaikančius Vivid Vilnius interneto svetainėje arba facebook profilyje.