• Stebuklai Vilniaus požemiuose

 • Vilnius katedra požemiai kripta
  Barbora Radvilaitė karstas karuna kripta Vilniaus Katedra
  Vilniaus Katedra
 • Ekskursija vyks:   
  Birželio 29 d. 10:30 val.
  Liepos 13 d. 10:30 val.
  Rugpjūčio 3 d. 10:30 val.
  Rugpjūčio 24 d. 10:30 val.

  Ekskursijos kaina:
  suaugusiam: 15 €; vaikui, moksleiviui, pensininkui-12 € 

  Papildomai kainuos bilietas į Katedros požemius (10 €/6 €). Jį įsigysite kartu su ekskursijos bilietu.

  Susitikimo vieta:
  p
  rie Katedros varpinės
  Ekskursijos trukmė: 2 val.

  Pirkti bilietus

 • Leiskitės į intriguojančią kelionę laiku senojo Vilniaus požemiais! Nustebsite, kiek daug netikėtų atradimų, paslapčių ir stebuklų slepia požeminis pasaulis...

  Ekskursiją pradėsime nuo turtingiausių ir įspūdingiausių Vilniaus Katedros požemių, ten pamatysite, kur ir kaip buvo laidojami Lietuvos galingiausieji, kur stovėjo pirmoji Katedra ir kas jai nutiko, sužinosite, kokios mįslės gaubia Vytauto Didžiojo kapą ir kokio stebuklo dėka Katedros požemiuose išliko karališkieji palaidojimai, kuris valdovas Katedros požemiuose “paliko” savo širdį ir kur paslėptos karališkosios brangenybės. Turėsite išskirtinę galimybę savo akimis pamatyti seniausią freską Lietuvoje bei išgirsti neįtikėtiną jos atradimo istoriją. Na, ir be abejo, aplankysite legendinės gražuolės Barboros Radvilaitės amžino poilsio vietą, sužinosite, kaip iš tiesų atrodė gražiausia XVI a. Europos moteris ir kas pasiglemžė karalienės gyvybę.

  Ekskursijos metu taip pat aplankysime Šv. Kazimiero koplyčią, saugančią šventojo karalaičio Kazimiero Jogailaičio palaikus. O pati koplyčia pelnytai vadinama vienu gražiausių baroko paminklų Lietuvoje.  Keliausime į gotikos kampelį, kur lankysime Bernardinų bažnyčioje esančią kriptą - buvusią brolių bernardinų laidojimo vietą. Čia išsiaiškinsime ar skyrėsi vienuolių ir kilmingų žmonių laidojimas kriptose po bažnyčia. Na, ir galiausiai aplankysime vieno iš Pilies gatvės namų, kuriame šiandien įsikūrės Marijos ir Jurgio Šlapelių muziejus, rūsius, kur pažinsime daug kitų požeminio miesto slėpinių.

  Lankomi objektai:

  - Vilniaus Katedros požemiai;
  - Šv. Kazimiero koplyčia;
  - Bernardinų bažnyčios kripta;
  - Šlapelių namų-muziejaus rūsiai.
  *esant poreikiui, lankomi objektai gali būti keičiami kitais.

  Pirkti bilietus

 • Ši ekskursija skirta pavieniams lankytojams.
  Ekskursiją savo grupei Jums patogiu laiku galite užsakyti čia.