• Naujieji metai pas Bernardinus

 • Naujametinis Bernardinų kompleksas
  Naujametiniai Bernardinai interjeras
  Kalėdinė eglė Vilniuje 2021
  Bernardinu baznycia vaizdas nuo stogo
  Šv. Pranciškus
  Bernardinu baznycios kiemas
  Vilniaus Bernardinu baznycia frontonas
  Bernardinu baznycios freskos
  Bernardinu baznycios kriptos pozemiai
  Dievo motinos cerkvė
 • Ekskursija vyks:
  Artimiausiu laiku

  Ekskursijos kaina
  suaugusiam - 15 €
  vaikui, moksleiviui, pensininkui - 12 €
  Papildomai kainuos Bernardinų architektūrinio ansamblio bilietas (3 €/1,50 €). Jį įsigysite kartu su ekskursijos bilietu. 

  Susitikimo vieta:
  Prie Bernardinų bažnyčios
  Ekskursijos trukmė: 2 val.

  Pirkti bilietus

 • Naujieji metai pas Bernardinus – išskirtinė ir turininga pramogos paskutiniajai šių metų dienai. Šventės išvakarėse Vivid Vilnius kviečia aplankyti gotikinę sostinės „karūną“ – įspūdinga istorija ir nuostabiomis formomis išsiskiriantį Bernardinų architektūrinį ansamblį. Nepakartojami įspūdžiai ir gera nuotaika garantuojama visiems ateinantiems metams! 

  Vivid Vilnius kviečia Jus į netikėtų atradimų kupiną kelionę po uždarus, įprastai nematomus bernardinų ansamblio užkaborius bei ir gražiausia Vilniaus šventove tituluojamą Šv. Onos bažnyčią.

  Ekskursijos metu aplankysime vadinamąjį Vilniaus gotikos kampelį – didingos ir monumentalios Bernardinų bažnyčios ir dailiosios bei trapios Šv. Onos bažnyčios kompleksą. Bernardinų bažnyčioje lankysimės uždarose, nuo kasdienio šurmulio ir smalsuolių žvilgsnių pasislėpusiose erdvėse  senajame koridoriuje su per stebuklą išlikusiomis įspūdingomis XVII a. freskomis. Pasikėlę į Bernardinų bažnyčios palėpę, pasigrožėsime nuostabia Vilniaus panorama ir iš labai arti pamatysime šaudymo angas. Pasigrožėsime freskomis pagrindinėje bažnyčios erdvėje, pasakojančiomis apie bernardinų vienuolių gyvenimą, bei nuostabiais krištoliniais skliautais.

  Ir tai – dar ne viskas... Ekskursijos dalyvių lauks išties išskirtinis, šventinis siurprizas! Iki susitikimo!

  Objektai:

  - Bernardinų architektūrinis ansamblis (bažnyčios interjeras, senasis koridorius, presbiterija, požemiai, tuščiavidurė varpinė, palėpė).
  - Šv. Onos bažnyčia (ekskursijos metu neužeiname į bažnyčios vidų). 

   

  Pirkti bilietus

 • Ši ekskursija skirta pavieniams lankytojams.