• Nemokama Žolinių ekskursija „Vasaros žiedai“

 • Ekskursija vyks:
  Rugpjūčio 15 d. 11.00 val. ir 14.00 val.

  Ekskursija nemokama, tačiau tik Jūsų palaikymas arbatpinigiais leis rengti tokias ekskursijas ateityje!


  Susitikimo vieta:

  Prie Mindaugo paminklo
  Ekskursijos trukmė: 1 val. 30 min.

  Registracija užpildžius registracijos formą (puslapio apačioje).

 • "Vasaros žiedai" - spalvingiausia Vivid Vilnius ekskursija, skirta Žolinės šventei ir jos tradiijoms. Mūsų protėviai tikėjo, kad neatėjusiems į Žolinės šventę metai nebus turtingi ir gausūs. Tad jei norite pasirūpinti savo gerove ateinantiems metams - rugpjūčio 15-ąją skubėkite prisiminti Žolinės tradicijų kartu su Vivid Vilnius nemokamoje ekskursijoje „Vasaros žiedai“!

  Vivid Vilnius kviečia vilniečius ir miesto svečius prisiminti gražiausias Žolinės tradicijas ir sudalyvauti nemokamoje Žolinės ekskursijoje „Vasaros žiedai“. Ekskursijos metu pasmalsausime, kas gi per šventė yra Žolinė, ir pakeliausime žolynų, gėlynų, sodų ir kitų derliaus vietų keliais senajame Vilniuje, susipažinsime su augalais, kuriais Vilnius garsėjo kadaise ir kuriais yra garsus šiandien. Taip pat sužinosime, kaip mūsų protėviai šventė Žolinę, kokie yra seniausi Žolinės papročiai, ką būtina padaryti per Žolinę, kad visi likę metai būtų sotūs ir turtingi. Pasidomėsime, kaip Žolinė yra susijusi su Mergelės Marijos ėmimo į dangų diena ir kaip pastarąją šventę švenčia krikščioniškasis pasaulis. Ekskursijos maršrutas vingiuos po žaliausias ir vaizdingiausias Vilniaus vietas – Šventaragio slėnį, Bernardinų sodą, Kalnų parką ir Vilnios pakrantę.

  Pasivaikščiojimą baigsime ant Trijų kryžių kalno, kur galėsite pasigėrėti nuostabaus grožio Vilniaus senamiesčio panorama! Pats vasaros įkarštis – puikus metas pasigėrėti vasaros žiedais apsipylusio žaliojo Vilniaus panorama!

  Ekskursijos metu bus lankomos šios vietos:

  - Karaliaus Mindaugo paminklas;
  - Šventaragio slėnis;
  - Bernardinų pakrantė;
  - Vilnios slėnis;
  - Kalnų parkas (Bekešo, Stalo, Plikasis/Trijų kryžių kalnas).

   

  Ekskursija nemokama, tačiau tik Jūsų palaikymas arbatpinigiais leis rengti tokias ekskursijas ateityje!

 • Registracijos forma

  Siųsti