• Ekskursija vyks:
  Artimiausiu metu

  Ekskursijos kaina: 
  suaugusiam - 15 €
  vaikui, moksleiviui, pensininkui - 12 €
  Mokami objektai nelankomi.

  Susitikimo vieta:
  Prie Katedros varpinės laiptelių
  Ekskursijos trukmė: 2 val.

  Pirkti bilietus

 • Rožinis Vilnius - koks jis? Kokias istorijas, paslaptis ir netikėtumus slepia rožiniai Vilniaus fasadai, detalės ir akcentai? Ateikite į ekskursiją „Rožinis Vilnius“ ir nusiteikite rožiniams atradimams senajame Vilniuje! 

  Vivid Vilnius kviečia į ypatingą ir netikėtą ekskursiją po ... rožinį Vilnių. Ekskursijos metu mus domins tik rožinė spalva. O jos Vilniaus senamiestyje apstu. Ar kada susimąstėte, kokias istorijas slepia rožiniai Vilniaus akcentai? Ekskursijos metu pažvelgsime į Vilnių pro "rožinius akinius" - sekdami tik rožiniais Vilniaus pėdsakais, sužinosime daug seniai pamirštų ir naujai atrastų įdomybių.

  Ekskursiją pradėsime nuo Katedros aikštės, kur, pažvelgus po kojomis, galime rasti ištisą rožinių plytelių labirintą. Ar rožinės spalvos plytelės slepia kažkokią paslaptį? Tikrai taip, o kokią – sužinosite ekskursijoje. Toliau sekant rožine Vilniaus gija, atrasime rožines buvusias didikų Radvilų valdas (ar jos turi kažką bendro su legendine Barbora Radvilaite?), rožiniai pastatų fasadai atskleis barokinio Vilniaus spalvų ir formų šėlsmą, įdomybes apie garsiuosius jų šeimininkus bei gyventojus, jų istorijas ir nutikimus. Rožinės bažnyčios, be kita ko, slepia net ir šventųjų pėdsakus (ir ne tik pėdsakus)...

  Nusiteikite rožiniams atradimams senajame Vilniuje ir pažvelkite į Vilnių pro „rožinius“ akinius – rožinė Vilniaus perspektyva Jus tikrai nustebins!

  Ekskursijos metu bus lankoma*:

  -          Katedros aikštė

  -          Pilies gatvė

  -          Skapo gatvė

  -          J. Zavadskio spaustuvė

  -          Stiklių gatvė

  -          Šv. Kankinės Paraskevės cerkvė

  -          Šv. Kazimiero bažnyčia

  -          Šv. Dvasios cerkvė

  -          Visų šventųjų bažnyčia.

  *Lankytinų vietų eiliškumas ir skaičius gali keistis. Į objektų vidų neužeinama.

  Pirkti bilietus

 • Ši ekskursija skirta pavieniams lankytojams.