• Naujametiniai Sapiegų rūmai

 • Sapiegu rumai naujametiniai
  Sapiegu rumai fasadas
  Sapiegu rumai iejimas
  Sapiegu rumai kolonos koridoriai
  Sapiegu rumai koridorius
  Sapiegu rumai freska muzikantai papuga
  Sapiegu rumai freska vakariene
 • Ekskursija vyks:
  Gruodžio 31 d.

   

  Ekskursijos kaina*:  
   suaugusiam - 10 €
  moksleiviui, pensininkui - 7 €
  vaikui iki 7 metų - 1 €

  *Tik perkant internetu. Perkant bilietus vietoje taikomas 1 EUR/asm aptarnavimo mokestis.

   

   Įėjimas į Sapiegų rūmus nemokamas.

  Ši ekskursija pavieniams lankytojams.

 • Ieškote išskirtinės pramogos paskutiniajai šių metų dienai? Šventės išvakarėse aplankykite karališkų grožiu stulbinusią didikų Sapiegų vasaros rezidenciją – Sapiegų rūmus Antakalnyje! Sapiegų rūmai, statyti ir išpuošti italų meistrų, rūmų svečiams atimdavo žadą anuomet ir žavi lankytojus iki pat mūsų dienų.  Apsilankykite ir Jūs – nepakartojami įspūdžiai ir gera nuotaika garantuojama visiems ateinantiems metams!

  Ar žinote, kad Sapiegų rūmai ir parkas Antakalnyje yra vienintelis Lietuvoje išlikęs barokinis rūmų ir parko ansamblis? O tai, kad šį baroko šedevrą Kazimieras Jonas Sapiega, vienas įtakingiausių XVII a. pab. LDK didikų, statėsi, “besimatuodamas” Abiejų Tautų Respublikos karūną? Kas nutiko karūnai, o vėliau – ir patiems rūmams?
  Vivid Vilnius kviečia Jus pasigrožėti atgimstančiu baroko šedevru ir pasižvalgyti po primirštus Lietuvos istorijos užkulisius. Ekskursijos metu pasivaikščiosime po Sapiegų parką, lankysime atgimstančius Sapiegų rūmus bei tam pačiam ansambliui priklausiusią Išganytojo bažnyčią ir Trinitorių vienuolyną.  Pasivaikščiojimo metu sužinosite, kodėl ištaiginga vasaros rezidencija iškilo būtent Antakalnyje, kokios technikos naujovės puošė barokinį sodą, kas versdavo aikčioti iš nuostabos rūmų svečius ir kokio religinio meno kūrinio atkeliavimas į Išganytojo bažnyčią tapo viena didžiausių švenčių mieste.

  Nupūskime dulkes nuo senos istorijos knygos ir pavartykime gražiausius jos puslapius drauge – šventinėje Vivid Vilnius ekskursijoje „Naujametiniai Sapiegų rūmai“!

  Ekskursijos metu bus lankomi šie objektai: 

  • Sapiegų parkas
  • Sapiegų rūmai
  • Išganytojo bažnyčia ir buvęs Trinitorių vienuolynas

   NB! Sapiegų rūmuose šalta, tad nepamirškite šiltos aprangos, patogios avalynės ar net termoso su karšta arbata. 

  Pirkti bilietus

 • Ši ekskursija skirta pavieniams lankytojams.
  Ekskursiją savo grupei Jums patogiu laiku galite užsakyti susisiekę telefonu +370 677 24824 arba el. paštu info@vividvilnius.lt .