• Uzupio katinas
  Uzupio angelas
  Paminklas Adomui Mickeviciui
 • Ekskursija nuo 100 Eur.
  Tik Jūsų grupei, Jūsų pasirinktu laiku.
  Ekskursijos vedamos lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

  Papildomų mokėjimų nėra.

  Ekskursijos trukmė 2 val.

  Pradžia: nuo Katedros varpinės laiptelių
  (žemėlapis apačioje)

  Užsakyti ekskursiją

 • Vilnius - paslaptingas, magijos kupinas miestas. Jis įtraukia, užburia ir nesiliauja stebinti netikėtais atradimais. Čia slepiasi vietos, kur pildosi norai, kur galima „prašyti“ drąsos, finansinio stabilumo ar net pasisemti įkvėpimo! Vivid Vilnius kviečia leistis atradimų keliu netikėtumų kupinoje ir interaktyvioje ekskursijoje "Magiškas Vilnius".

  O kas gi iš mūsų nenorėtų stebuklingas jėgas „įdarbinti“ sau? Magiškajame Vilniuje tas visai nesudėtinga - tereikia tik teisingai atlikti magišką ritualą. Na, ir dar atrasti nuo kasdienio praeivio akių pasislėpusias stebuklingas vietas...

  Pačioje miesto širdyje, Katedros aikštėje, mus pasitinka žymioji Stebuklo plytelė. Sakoma, kad tereikia sugalvoti norą, apsisukti ant šios magiškos plytelės, ir noras išsipildys. Bet ar to pakanka? Ekskursijos metu ne tik sužinosite pilną magiškąjį „kodą“, bet ir galėsite čia pat jį išbandyti. Kas žino, galbūt Jūsų noras išsipildys greičiau nei Jūs tikėjotės?

  Jei vienu vieninteliu noru neapsiribojate, šis pasivaikščiojimas – kaip tik Jums! Ekskursijos metu pabandysime "prakalbinti"  Užupio katiną, skelbiantį apie gyvenimo džiaugsmus ir drąsą gyventi. O jei pakasysite šiam katinui ausį, pavyks atsikratyti vieno labai nemalonaus jausmo…

  Rašytojas, Nobelio premijos laureatas Česlovas Milošas yra sakęs, kad Vilniaus auroje – kažkas magiško. Magijos netrūksta ir Česlovo Milošo laiptams, esantiems visai netoli Vilniaus bastėjos. Atrodytų, laiptai kaip laiptai, visai nesiskiriantys nuo tų, kuriais lipame kasdien. Ir visgi šiuos magiškus laiptus „prakabinti“ gali lietus arba mes patys, atlikdami ypatingą ritualą. O magiška žodžio galia įsitikinsime ne tik ant Česlovo Milošo laiptų, bet ir prie poeto romantiko Adomo Mickevičiaus paminklo, kur pirmą kartą nuskambėję žodžiai virto realybe.

  Keliaudami po magiškąjį Vilnių, sužinosite, kur galite „įsikrauti“ savo baterijas (taip taip, savo, ne telefono) ar pasisemti įkvėpimo. O jo tikrai prireiks, nes pasivaikščiojimo metu teks sugalvoti ne vieną norą. O taip pat gausite užuominų, kokias magiškas vietas galite susirasti patys, ir, be abejo, geros nuotaikos užtaisą! 

  Lankomi objektai:

  • Plytelė „Stebuklas“
  • Paminklas Adomui Mickevičiui
  • Užupio katinas
  • Užupio angelas
  • Jėgos centras
  • Mažiausia Vilniaus gatvelė
  • Česlovo Milošo laiptai

  *Lankomų objektų eiliškumas ir skaičius gali keistis.

  Užsakyti ekskursiją