• Ekskursija nuo 100 Eur.
  Tik Jūsų grupei, Jūsų pasirinktu laiku.

  Rūmai uždaryti restauracijai - ekskursijos nevyksta

  Ekskursijos vedamos lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.
  Sapiegų rūmų lankymas nemokamas.

  Ekskursijos trukmė 2 val.

  Pradžia: Sapiegų parkas iš Antakalnio g. pusės
  (žemėlapis apačioje)

  Užsakyti ekskursiją

 • Ar žinote, kad Sapiegų rūmai ir parkas Antakalnyje yra vienintelis Lietuvoje išlikęs barokinis rūmų ir parko ansamblis? O tai, kad šį baroko šedevrą Kazimieras Jonas Sapiega, vienas įtakingiausių XVII a. pab. žmonių LDK, statėsi, “besimatuodamas” Abiejų Tautų Respublikos karūną? Kas nutiko karūnai, o vėliau – ir patiems rūmams?

  Vivid Vilnius kviečia Jus pasigrožėti atgimstančiu baroko šedevru ir pasižvalgyti po primirštus Lietuvos istorijos užkulisius. Ekskursijos metu pasivaikščiosime po Sapiegų parką, lankysime atgimstančius Sapiegų rūmus bei tam pačiam ansambliui priklausiusią Išganytojo bažnyčią ir Trinitorių vienuolyną. Pasivaikščiojimo metu sužinosite, kodėl ištaiginga vasaros rezidencija iškilo būtent Antakalnyje, kokios technikos naujovės puošė barokinį sodą, kas versdavo aikčioti iš nuostabos rūmų svečius ir kokio religinio meno kūrinio atkeliavimas į Išganytojo bažnyčią tapo viena didžiausių švenčių mieste.

   

  Užsakyti ekskursiją

 • Belmontas - žalioji Vilniaus oazė

  Belmontas - žalioji Vilniaus oazė - pelnytai vadinamas vienu gražiausių sostinės gamtos kampelių. Vivid Vilnius kviečia atrasti ir patyrinėti Belmontą, kurio jau pats pavadinimas (it. belle monte – „gražus kalnas“) rodo, kad ši vieta nuo seno buvo laikoma ypač vaizdinga. PŪČKORIŲ ATODANGĄ aplankę keliautojai vienbalsiai pripažįsta, kad

  Read more

  Archyvas